GARÁŽOVÁ VRATAModerní garážová vrata výborně harmonizují s každým druhem architektury - moderním budovám přidává na vážnosti a důstojnosti, zatímco v klasické zástavbě zdůrazňují svůj nadčasový charakter. Snadné v montáži, bezpečné a s dlouhou životností - to jsou přednosti odlišující naše garážová vrata. Vedle standardní nabídky dodáváme vrata každého rozměru a libovolné barvy ze široké škály.
vrata

Sekční


Skvělá tepelná izolace, funkčnost a vzhled jsou přednosti těchto vrat. Ovládají se velice snadně. Lehké otevírání, lehké zavírání. Garážová vrata můžete ovládat ručně, nebo to za Vás může dělat elektrický pohon s dálkovým ovladačem. Do vrat je možné zabudovat průchozí dveře, díky kterým je nemusíte otevírat celé pokaždé, když musíte do garáže i pro nějakou drobnost.
vrata

Výklopná


Velice snadné ovládání, jednoduchá montáž a velice příznivá cena. Nyní můžete mít i svá výklopná vrata s elektrickým pohonem na dálkové ovládání. Do vrat je možné zabudovat průchozí dveře, díky kterým je nemusíte otevírat celé pokaždé, když musíte do garáže pro nějakou drobnost. Standardně se dodávají studené(nezateplené) a nebo zateplené s izolační PUR složkou.
vrata

Křídlová


Velice snadné ovládání, jednoduchá montáž a velice příznivá cena. Vaše nová křídlová vrata Vám zajistí hladký průjezd automobilem do garáže. Standardní rozdělení křídel je na poloviny, lze však i na dvě a jednu třetinu. Standardně se dodávají studené(nezateplené) a nebo zateplené s izolační PUR složkou.
vrata

Roletová


Snadná montáž, ovládání standardně dálkovým ovladačem a skvělá funkčnost. Rolovací vrata Vám nezaberou v garáži skoro žádné místo. V případě výpadku el. proudu lze ovládat vrata i ručně pomocí kliky.
Veškeré námi dodávané vrata lze dodat včetně montáže do stavebního otvoru.
e-mail: info@oknaberoun.cz ctverecekKrálův Dvůr, Plzeňská 485 (Naproti OBI) ctverecektel.: +420 776 545 105